Kod Piksel

JEŻELI CHCESZ COŚ ZROBIĆ SZYBKO IDŹ SAM,

JEŻELI CHCESZ ZAJŚĆ DALEKO IDŹ RAZEM

FORUM DEWELOPERA

Czyli jak to się zaczęło

 Czasem spotykamy ludzi i słuchamy tego co mówią, często ich podziwiamy za wiedzę, za to, że tak otwarcie dzielą się swoimi doświadczeniami. A niekiedy zaczynamy z tymi ludźmi tak po prostu rozmawiać o tym co chcemy osiągnąć w najbliższej przyszłości.

Tak też się stało w styczniu tego roku, na zjeździe absolwentów Warsztatów Deweloperskich Jarka Gulewskiego. Grupa ludzi całkiem sobie nieznanych znalazła sens w tworzeniu czegoś co będzie ich inspirować, wspierać, łączyć i pomagać w dążeniu do celu.

Narodził się pomysł, aby stworzyć forum, które będzie motorem dla małych i średnich deweloperów w dążeniu do sukcesu.

Jesteśmy czasem tak sami w tych swoich małych biznesach, że potrafimy kilka razy zgubić swoją drogę w bardzo krótkim czasie. Tak czujemy my i pewnie wielu ludzi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tym biznesie lub są w trakcie swoich inwestycji.

Postanowiliśmy budować. Budować siebie razem.

Jeżeli jesteś tu i czytasz ten post zacznij budować z nami.

WARTOŚCI

+ RELACJE

wspieramy małych i średnich deweloperów w rozwoju

dzielimy się fachową wiedzą i doświadczeniem

podpowiadamy, jak rozpocząć i udoskonalić inwestycje deweloperskie

FORUM DEWELOPERA

Barbara Ziemba

Nazywam się Barbara Ziemba i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jako kobieta realizuję się w projektach inwestycyjnych, a od tego roku również deweloperskim. W każdy projekt wkładam sto procent siebie i swojego zaangażowania. Z pasją analizuje potrzeby biznesowe, oczekiwania i cele. Brałam udział w ponad 200 inwestycyjnych projektach strategicznych w całej Europie i wspierałam w nich proces oszczędzania.

Jarosław Gulewski

Nazywam się Jarosław Gulewski, a nieruchomości są moją największą pasją, którą realizuję od ponad 12 lat.
W branży deweloperskiej realizowałem projekty od domów jednorodzinnych, lokali usługowych po zabudowę wielorodzinną i spotkałem się z wieloma możliwymi wyzwaniami jakie mogą przytrafić się podczas realizacji inwestycji. Jestem od tego, żeby zmaksymalizować Twoje zyski i pokazać Ci najkrótszą drogę od zakupu działki przez optymalne jej zabudowanie po rentowną sprzedaż lokali.
Sam obecnie prowadzę cztery inwestycje na ponad 100 lokali.

© 2019, Forum Dewelopera Sp. z o.o.