Konferencja

FORUM DEWELOPERA

8 X 2022 | ŁÓDŹ

KUP BILET

Dlaczego warto?

Dowiesz się jak wykorzystać doświadczenie innych w swoim biznesie i budować świadomie na lata.

Otrzymasz wskazówki od ekspertów z branży, aby uniknąć ich już przepracowanych błędów.

Znajdziesz tu swoich mentorów, z którymi możesz umówić spotkanie na konferencji.

Konferencja pomoże Ci gdy chcesz żyć z deweloperki, nie patrząc tylko na ilość PUM.

Nauczysz się od praktyków, którzy dbają o bezpieczeństwo na lata.

Konferencja to Networking, a budowanie bazy kontaktów ludzi z branży jest bezcenne.

O konferencji

Ideą Forum Dewelopera jest dzielenie się wiedzą, opartą na praktyce. Każdy z prelegentów mówi o przykładach z własnego doświadczenia.


Jeśli szukasz konferencji, z której wyniesiesz praktyczną wiedzę, to Forum Dewelopera jest dla Ciebie!

Ponadto podczas konferencji będziesz mógł nawiązać kontakty biznesowe z osobami z branży deweloperskiej. Jeśli więc żyjesz z deweloperki, nie może Cię tam zabraknąć.

To konferencja dla społeczności związanej z branżą deweloperską, dla której ważne jest bezpieczeństwo i świadome budowanie wizerunku odpowiedzialnego dewelopera.


Dni
Godzin
Minut
Sekund

Konferencja już za…

KUP BILET JUŻ TERAZ!

Harmonogram

09:00

Rejestracja uczestników

01

10:00 - 11:00

Adrian Hołub

Błędy projektów architektonicznych, a straty w procesie inwestycyjnym.

02

Ewelina Dziąg

Uwolnienie gruntów, czyli nowe pomysły ustawodawcy na planowanie przestrzenne.

11:00 - 12:00

03

Przerwa

12:00 - 12:30

04

12:30 - 13:30

05

prof. dr. hab. Waldemar Rogowski

Obecne zjawiska i trendy na rynku kredytów mieszkaniowych.

06

13:30 - 15:00

07

Przerwa obiadowa

09

Karolina Klimaszewska

Budowanie na wynajem alternatywą dla deweloperów. Czego oczekują klienci i co projektować? Jak wygląda portret najemcy roku 2022.

15:00 - 16:00

08

Panel Dyskusyjny
Agnieszka Oskędra, Jarosław Gulewski, Łukasz Żabicki

Budowanie w czasie kryzysu i rozwiązania na trudne deweloperskie czasy.


16:00 - 17:30

Gość specjalny - Jacek Walkiewicz

Pełna MOC w czasach zmian.

17:30 - 18:30

Zakończenie i rozdanie nagród

10

19:00

11

20:00 - 24:00

Kolacja połączona z networkingiem

Nasi Prelegenci

Radca prawny, wspólnik Kancelarii Wilbik-Kaczyńska Dziąg Kancelaria Radców Prawnych s.c. w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów doktoranckich INP PAN (seminarium z prawa administracyjnego).Od wielu lat specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych i deweloperskich, w tym m.in. w zakresie analizy due diligence nieruchomości czy inwestycji przed jej zakupem, nabywania nieruchomości oraz przygotowywania i realizacji procesów budowlanych, zarówno od strony cywilnoprawnej jak i administracyjnej (decyzje o uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, postępowania naprawcze, plany miejscowe). Świadczy też pomoc prawną w zakresie postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych związanych z procesami wywłaszczeń oraz uzyskiwania odszkodowań w związku z budową dróg publicznych. Prowadzi również kompleksową obsługę procesów sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem skomplikowanych postępowań dotyczących inwestycji budowlanych oraz rynku nieruchomości.

Ewelina Dziąg

Przedsiębiorca, deweloper, szkoleniowiec, w branży deweloperskiej od kilkunastu lat realizuje projekty od domów jednorodzinnych, lokali usługowych po zabudowę wielorodzinną. Ukończył studia menedżerskie dla deweloperów w Szkole Głównej Handlowej. W swojej karierze zawodowej spotkał się z wieloma możliwymi wyzwaniami jakie mogą przytrafić się podczas realizacji inwestycji. Specjalizuje się w zakupie działek przez optymalym ich zabudowaniu i rentownej sprzedaży lokali.

Obecnie prowadzi trzy inwestycje na ponad 100 lokali.

Jarosław Gulewski

16-letni praktyk, niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, wykładowca akademicki na pięciu uczelniach, inwestor nieruchomości, członek zarządu GEODETIC. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z rozszerzeniem zakresu ustanowienia: określanie powierzchni użytkowych, powierzchni mieszkań, powierzchni zabudowy, powierzchni do celów podatku od nieruchomości, powierzchni całkowitych, powierzchni najmu, powierzchni w dokumentacji do pozwolenia na budowę. Doradca i wykonawca analiz due diligence oraz analiz chłonności dla budynków komercyjnych i mieszkaniowych. Pomierzył lub nadzorował pomiar ponad 8 mln m² powierzchni w setkach budynków. Od 2007 roku współpracuje z największymi firmami z rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie. Wygłosił ponad 150 prelekcji, napisał ponad 150 artykułów.

Adrian Hołub

CRE Advisor, Court Expert, Investro

Geodetic Board Member, Author, Lecturer

Data Journalism to jej specjalizacja. W imieniu Otodom dostarcza najświeższych informacji i rzetelnych danych z rynku nieruchomości. Przekłada liczby i zachowania użytkowników na trafne wnioski i pogłębione analizy. Pod lupę bierze także zależności między szczęściem i miejscem zamieszkania w ramach projektu Otodom „Szczęśliwy Dom”. Współautorka „Kwartalnika Mieszkaniowego” – raportu o rynku nieruchomości tworzonego przez Otodom i Politykę Insight, interaktywnych dashboardów cenowych na stronie Otodom, a także licznych informacji rynkowych publikowanych w BIQdata i innych ogólnopolskich mediach takich jak Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Forbes, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu, Parkiet. Gość podcastu Otodom „Dobrze mieszkać” w TOK FM. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Karolina Klimaszewska

hab. nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, profesor SGH. Wicedyrektor Instytut Finansów Korporacji i Inwestycji. Kierownik Zakładu Zarządzania Ryzykiem. Absolwent (magisterium) Szkoły Głównej Handlowej - wśród TOP 5 rocznika 1995, i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (studia podyplomowe z zakresu prawa handlowego). Wieloletni praktyk gospodarczy – Dyrektor Departamentów Ryzyka i Klientów Korporacyjnych wiodących instytucji finansowych w tym Banku PKOBP, obecnie Główny Analityk Biura Informacji Kredytowej. Komentator gospodarczy w radio i telewizji, m.in. Radio Zet, Radio RMFM, Radio TokFM, Radio ESKA, Radio 357, Radio Nowy Świat, Polsat, TVN, TV Biznes 24, oraz prasie fachowej m.in. Rzeczpospolita, Gazeta Inwestorów Parkiet, Gazeta Prawna, Puls Biznesu i tygodnikach Polityka i Newsweek.Przez wiele lat Ekspert ONZ ds. Rozwoju Przemysłowego UNIDO. Jako konsultant Banku Światowego, wieloletni Recenzent ds. wycen przedprywatyzacyjnych spółek, głównie z sektora energetycznego, wydobywczego oraz finansowego – kontrakt dla Ministerstwa Skarbu Państwa RP. Autor lub Współautor ponad 130 publikacji z dziedziny finansów przedsiębiorstwa publikowanych w renomowanych czasopismach polsko i anglojęzycznych. Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstwa, w tym w szczególności w rachunku efektywności inwestycji i wycenie przedsiębiorstw, analizie finansowej, predykcji zagrożenia upadłością, CSR i SRI oraz zarządzaniu ryzykiem. W obszarze zainteresowań naukowych i praktycznych leżą również: AI, BI, BIG DATA, Data Analytics.

Waldemar Rogowski

Dyrektor Sprzedaży projektów mieszkaniowych w Yareal Polska. Z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad 20 lat. Wspierała wiele znanych i cenionych firm deweloperskich na każdym etapie procesu realizacji inwestycji: od analizy gruntu, poprzez przygotowanie produktu, kreowanie strategii marketingowej, aż po sprzedaż. Swoje doświadczenie zdobywała także w segmencie projektów biurowych.Ukończyła studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Akademii Leona Koźmińskiego, posiada licencję zawodową.

Agnieszka Oskędra

Twórca i założyciel Sverum Nieruchomości Z wykształcenia prawnik – ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. W swoim bogatym dorobku ma na koncie liczne specjalistyczne szkolenia w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami, projektów deweloperskich oraz inwestowania w nieruchomości. Nieprzerwanie od 2001 roku prowadzi działalność gospodarczą a od 2009 r. zajmuje się nieruchomościami. W 2017 roku wystartował jako inwestor z realizacją projektów deweloperskich , obecnie kończy projekt Osiedle Poema.
Prywatnie pasjonat siatkówki plażowej i nart. Jego codzienna praca to zarządzanie zespołem Sverum Nieruchomości i dbanie o jak najwyższy standard świadczonych usług.

Łukasz Żabicki

„Profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu”

Psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx umieszczone na YouTube mają ponad 9 milionów odsłon. Autor książek: „Pełna MOC marzeń”, „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”, „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”,. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Miłośnik doświadczania życia i starych samochodów.

Jacek Walkiewicz

Marcin Heffner

PROWADZĄCY

Tylko u nas!

Panel dyskusyjny, w którym udział wezmą Agnieszka Oskędra, Jarosław Gulewski, Łukasz Żabicki. Temat panelu to "Budowanie w czasie kryzysu i rozwiązania na trudne deweloperskie czasy."

O co chciałbyś zapytać naszych ekspertów? Jakie tematy Cię interesują? Jakie problemy nurtują najbardziej?

Napisz na adres: biuro@forumdewelopera.pl

Tak było ostatnio!

Opinie, czyli co mówią uczestnicy

Partnerzy wydarzenia

Patroni medialni

Gdzie się

spotkamy?

Ośrodek Campoverde Łódź

Grabińska 43, 92-780 Łódź

Bilety

sprzedaż

do 21 sierpnia

II pula biletów

sprzedaż

do 11 września

sprzedaż

do 25 września

990 PLN

netto

III pula biletów

1497 PLN

netto

OSTATNIE
20 BILETÓW

ZAKOŃCZONA

I pula biletów

EARLY BIRDS

670 PLN

netto

KUP BILET
ZAKOŃCZONA

790 PLN

netto

ZAKOŃCZONA

aktualnie w sprzedaży

dwa bilety z kodem C3PO

cena 1700 zł netto od 25 września do 2 października

RABATY!

Cena biletu zawiera:

7 godzin prelekcji

obiad

napoje ciepłe i zimne

kolację wieczorną połączoną z networkingiem

Oferujemy atrakcyjne rabaty przy zakupie większej liczby biletów.

Wystawiamy FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?

Data:

Lokalizacja:

8 październik 2022

Łódź

Kup bilet

już teraz!

Dni
Godzin
Minut
Sekund