Konferencja

FORUM DEWELOPERA

8 X 2022 | ŁÓDŹ

KUP BILET

Dlaczego warto?

Dowiesz się jak wykorzystać doświadczenie innych w swoim biznesie i budować świadomie na lata.

Otrzymasz wskazówki od ekspertów z branży, aby uniknąć ich już przepracowanych błędów.

Znajdziesz tu swoich mentorów, z którymi możesz umówić spotkanie na konferencji.

Konferencja pomoże Ci gdy chcesz żyć z deweloperki, nie patrząc tylko na ilość PUM.

Nauczysz się od praktyków, którzy dbają o bezpieczeństwo na lata.

Konferencja to Networking, a budowanie bazy kontaktów ludzi z branży jest bezcenne.

O konferencji

Ideą Forum Dewelopera jest dzielenie się wiedzą, opartą na praktyce. Każdy z prelegentów mówi o przykładach z własnego doświadczenia.


Jeśli szukasz konferencji, z której wyniesiesz praktyczną wiedzę, to Forum Dewelopera jest dla Ciebie!

Ponadto podczas konferencji będziesz mógł nawiązać kontakty biznesowe z osobami z branży deweloperskiej. Jeśli więc żyjesz z deweloperki, nie może Cię tam zabraknąć.

To konferencja dla społeczności związanej z branżą deweloperską, dla której ważne jest bezpieczeństwo i świadome budowanie wizerunku odpowiedzialnego dewelopera.


Dni
Godzin
Minut
Sekund

Konferencja już za…

KUP BILET JUŻ TERAZ!

Harmonogram

09:00

Rejestracja uczestników

01

10:00 - 11:00

Adrian Hołub

Błędy projektów architektonicznych, a straty w procesie inwestycyjnym.

02

Ewelina Dziąg

Uwolnienie gruntów, czyli nowe pomysły ustawodawcy na planowanie przestrzenne.

11:00 - 12:00

03

Przerwa

12:00 - 12:30

04

12:30 - 13:30

05

prof. dr. hab. Waldemar Rogowski

Obecne zjawiska i trendy na rynku kredytów mieszkaniowych.

06

13:30 - 15:00

07

Przerwa obiadowa

09

Karolina Klimaszewska

Budowanie na wynajem alternatywą dla deweloperów. Czego oczekują klienci i co projektować? Jak wygląda portret najemcy roku 2022.

15:00 - 16:00

08

Panel Dyskusyjny

Budowanie w czasie kryzysu i rozwiązania na trudne deweloperskie czasy.


16:00 - 17:30

Gość specjalny

Pełna MOC w czasach zmian.

17:30 - 18:30

Zakończenie i rozdanie nagród

10

19:00

11

20:00 - 24:00

Kolacja połączona z networkingiem

Nasi Prelegenci

Marcin Heffner

PROWADZĄCY

Radca prawny, wspólnik Kancelarii Wilbik-Kaczyńska Dziąg Kancelaria Radców Prawnych s.c. w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów doktoranckich INP PAN (seminarium z prawa administracyjnego).Od wielu lat specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych i deweloperskich, w tym m.in. w zakresie analizy due diligence nieruchomości czy inwestycji przed jej zakupem, nabywania nieruchomości oraz przygotowywania i realizacji procesów budowlanych, zarówno od strony cywilnoprawnej jak i administracyjnej (decyzje o uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, postępowania naprawcze, plany miejscowe). Świadczy też pomoc prawną w zakresie postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych związanych z procesami wywłaszczeń oraz uzyskiwania odszkodowań w związku z budową dróg publicznych. Prowadzi również kompleksową obsługę procesów sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem skomplikowanych postępowań dotyczących inwestycji budowlanych oraz rynku nieruchomości.

Ewelina Dziąg

Przedsiębiorca, deweloper, szkoleniowiec, w branży deweloperskiej od kilkunastu lat realizuje projekty od domów jednorodzinnych, lokali usługowych po zabudowę wielorodzinną. Ukończył studia menedżerskie dla deweloperów w Szkole Głównej Handlowej. W swojej karierze zawodowej spotkał się z wieloma możliwymi wyzwaniami jakie mogą przytrafić się podczas realizacji inwestycji. Specjalizuje się w zakupie działek przez optymalym ich zabudowaniu i rentownej sprzedaży lokali.

Obecnie prowadzi trzy inwestycje na ponad 100 lokali.

Jarosław Gulewski

16-letni praktyk, niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, wykładowca akademicki na pięciu uczelniach, inwestor nieruchomości, członek zarządu GEODETIC. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z rozszerzeniem zakresu ustanowienia: określanie powierzchni użytkowych, powierzchni mieszkań, powierzchni zabudowy, powierzchni do celów podatku od nieruchomości, powierzchni całkowitych, powierzchni najmu, powierzchni w dokumentacji do pozwolenia na budowę. Doradca i wykonawca analiz due diligence oraz analiz chłonności dla budynków komercyjnych i mieszkaniowych. Pomierzył lub nadzorował pomiar ponad 8 mln m² powierzchni w setkach budynków. Od 2007 roku współpracuje z największymi firmami z rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie. Wygłosił ponad 150 prelekcji, napisał ponad 150 artykułów.

Adrian Hołub

CRE Advisor, Court Expert, Investro

Geodetic Board Member, Author, Lecturer

Senior Data Analyst w Grupie OLX, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W Otodom zajmuje się data journalismem, czyli rozpowszechnianiem informacji na temat rynku nieruchomości w Polsce opartych na rzetelnych danych.

Karolina Klimaszewska

hab. nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, profesor SGH. Wicedyrektor Instytut Finansów Korporacji i Inwestycji. Kierownik Zakładu Zarządzania Ryzykiem. Absolwent (magisterium) Szkoły Głównej Handlowej - wśród TOP 5 rocznika 1995, i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (studia podyplomowe z zakresu prawa handlowego). Wieloletni praktyk gospodarczy – Dyrektor Departamentów Ryzyka i Klientów Korporacyjnych wiodących instytucji finansowych w tym Banku PKOBP, obecnie Główny Analityk Biura Informacji Kredytowej. Komentator gospodarczy w radio i telewizji, m.in. Radio Zet, Radio RMFM, Radio TokFM, Radio ESKA, Radio 357, Radio Nowy Świat, Polsat, TVN, TV Biznes 24, oraz prasie fachowej m.in. Rzeczpospolita, Gazeta Inwestorów Parkiet, Gazeta Prawna, Puls Biznesu i tygodnikach Polityka i Newsweek.Przez wiele lat Ekspert ONZ ds. Rozwoju Przemysłowego UNIDO. Jako konsultant Banku Światowego, wieloletni Recenzent ds. wycen przedprywatyzacyjnych spółek, głównie z sektora energetycznego, wydobywczego oraz finansowego – kontrakt dla Ministerstwa Skarbu Państwa RP. Autor lub Współautor ponad 130 publikacji z dziedziny finansów przedsiębiorstwa publikowanych w renomowanych czasopismach polsko i anglojęzycznych. Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstwa, w tym w szczególności w rachunku efektywności inwestycji i wycenie przedsiębiorstw, analizie finansowej, predykcji zagrożenia upadłością, CSR i SRI oraz zarządzaniu ryzykiem. W obszarze zainteresowań naukowych i praktycznych leżą również: AI, BI, BIG DATA, Data Analytics.

Waldemar Rogowski

Tak było ostatnio!

Opinie, czyli co mówią uczestnicy

Partnerzy wydarzenia

Patroni medialni

Gdzie się

spotkamy?

Ośrodek Campoverde Łódź

Grabińska 43, 92-780 Łódź

Bilety

KUP BILET

aktualnie w sprzedaży

I pula biletów

EARLY BIRDS

670 PLN

netto

sprzedaż

do 21 sierpnia

II pula biletów

od 22 sierpnia

do 11 września

WKRÓTCE

790 PLN

netto

cena regularna

później 1497 zł

WKRÓTCE

cena regularna

później 1497 zł

990 PLN

netto

od 12 września

do 25 września

III pula biletów

WKRÓTCE

cena regularna

później 1497 zł

1100 PLN

netto

od 26 września

do 2 października

IV pula biletów

dwa bilety z kodem FD750

cena 1500 zł netto od 22 sierpnia do 11 września

RABATY!

Cena biletu zawiera:

7 godzin prelekcji

obiad

napoje ciepłe i zimne

kolację wieczorną połączoną z networkingiem

Oferujemy atrakcyjne rabaty przy zakupie większej liczby biletów.

Wystawiamy FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?

Data:

Lokalizacja:

8 październik 2022

Łódź

Kup bilet

już teraz!

Dni
Godzin
Minut
Sekund